Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140542 застосування до авто :
-Opel:Astra(G),Astra(H),Zafira(A)
Аналоги запчастини:835632/5834281/93181912/13271041/24443113/55556465/9201158/91181912/GM:93192884
A140542 застосування до авто :
-Opel:Astra(G),Astra(H),Zafira(A)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140542 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Ширина (мм) | 235 |
| Висота [мм] | 52 |
| EAN | 5901225705068 |
Аналоги запчастини:835632/5834281/93181912/13271041/24443113/55556465/9201158/91181912/GM:93192884
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140542 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 293 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Высота | 52 мм |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra, Zafira |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

