
Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.2DI, 2.4DI 14-
396 ₴
- Готово к отправке
- Код: A141632
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141632 застосування до авто :
-Fiat:Fullback,(502,503)
-Lexus:ES VI(XV60),NX,RX III,RX IV
-Mitsubishi:L200 V,(KJ),PajeroSport III
-Toyota:Camry(XV50,51,55)
FIAT/LANCIA:6000608368/TOYOTA/LEXUS:1780131130/178010P050/178010P051/1780131131/178010P080/MITSUBISHI:1500A608
A141632 застосування до авто :
-Fiat:Fullback,(502,503)
-Lexus:ES VI(XV60),NX,RX III,RX IV
-Mitsubishi:L200 V,(KJ),PajeroSport III
-Toyota:Camry(XV50,51,55)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141632 |
| Виконання фільтра | Фільтр-патрон |
| Довжина [мм] | 243 |
| Ширина (мм) | 222 |
| Висота [мм] | 62 |
FIAT/LANCIA:6000608368/TOYOTA/LEXUS:1780131130/178010P050/178010P051/1780131131/178010P080/MITSUBISHI:1500A608
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141632 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 243 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Высота | 62 мм |
| Тип фильтра | Вставка |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota, Dodge, Fiat, Jeep |
| Совместимость с моделью | L200, Camry, NX, Highlander, RX, Pajero Sport, Fullback |
Информация для заказа
- Цена: 396 ₴
