Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141706W застосування до авто :
-Dodge:Caliber
-Jeep:Compass I
DODGE:04593914AB
A141706W застосування до авто :
-Dodge:Caliber
-Jeep:Compass I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141706W |
| Довжина [мм] | 175 |
| Внутрішній діаметр | 81 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 135 |
DODGE:04593914AB
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141706W |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 175 мм |
| Внутренний диаметр | 81 мм |
| Внешний диаметр | 135 мм |
| Совместимость с маркой | Jeep, Dodge |
| Совместимость с моделью | Caliber, Patriot |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

