-25%

Фільтр паливний Hyundai Accent 1.5Crdi 06-/Kia Ceed 1.6-2.0CRDI 07-/ Sportage 2.0 CRDI 09/04-
414 ₴
310,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: A120347
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120347 застосування до авто :
-Hyundai:Accent III,Getz,Grandeur(TG),H1 I,Matrix,SantaFe II,Sonata V,(NF),i30 II(GD),i40(VF),ix35,ix55
-Kia:Carens II,Magentis II,Optima III,Rio II,Sorento I,Sorento II
MOBIS:319222B900/319223E300/319222R900/319223E10A/S319222B900
A120347 застосування до авто :
-Hyundai:Accent III,Getz,Grandeur(TG),H1 I,Matrix,SantaFe II,Sonata V,(NF),i30 II(GD),i40(VF),ix35,ix55
-Kia:Carens II,Magentis II,Optima III,Rio II,Sorento I,Sorento II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120347 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Внутрішній діаметр | 62 |
| Висота [мм] | 141 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 70 |
| EAN | 5901225723482 |
MOBIS:319222B900/319223E300/319222R900/319223E10A/S319222B900
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A120347 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Встроенный |
| Высота | 141 мм |
| Внутренний диаметр | 62 мм |
| Внешний диаметр | 80 мм |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | H 1, ix55, Magentis, Santa Fe, Sonata, i40, Optima, Accent, Getz, Rio, I30, Carens, H-1 / Starex, Matrix, Sorento, Grandeur |
Информация для заказа
- Цена: 310,50 ₴
