-25%

Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero 2.5/3.2 2/00-
396 ₴
297 ₴
- Готово к отправке
- Код: A140408
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140408 застосування до авто :
-Mitsubishi:Pajero III,Pajero IV
Аналоги запчастини:XR404847/MR404847/MR571476/MZ690198/MITSUBISHI:MR404849/MR404850/XR571476
A140408 застосування до авто :
-Mitsubishi:Pajero III,Pajero IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140408 |
| Довжина [мм] | 363 |
| Ширина (мм) | 237.5 |
| Висота [мм] | 50.3 |
| EAN | 5901225739681 |
Аналоги запчастини:XR404847/MR404847/MR571476/MZ690198/MITSUBISHI:MR404849/MR404850/XR571476
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140408 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 363 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Высота | 50 мм |
| Совместимость с моделью | Pajero |
Информация для заказа
- Цена: 297 ₴
