Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140196 застосування до авто :
-Mercedes:E
-ClassW210
MERCEDES-BENZ:A1120940104/A1120940204
A140196 застосування до авто :
-Mercedes:E
-ClassW210
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140196 |
| Довжина [мм] | 315 |
| Ширина (мм) | 190 |
| Висота [мм] | 56 |
| EAN | 5901225703590 |
MERCEDES-BENZ:A1120940104/A1120940204
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140196 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 315 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 56 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

