
Фільтр повітряний Hyundai Galloper 2.5 TD -03/Mitsubishi L 300 -03
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: A140164
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140164 застосування до авто :
-Hyundai:Galloper II,H100,Porter
MOBIS:2813044000/2811344000
A140164 застосування до авто :
-Hyundai:Galloper II,H100,Porter
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140164 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 133 |
| Внутрішній діаметр | 72 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 17 |
| Діаметр 3 (мм) | 157 |
| Висота [мм] | 289 |
| EAN | 5901225703378 |
MOBIS:2813044000/2811344000
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140164 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 289 мм |
| Внутренний диаметр | 72 мм |
| Внешний диаметр | 133 мм |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | Galloper, Porter, H100 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
