
Фільтр повiтряний Mitsubishi Lancer X 08-/ Outlander XL 07-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: A146891
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A146891 застосування до авто :
-Citroën:C
-Crosser
-Mitsubishi:ASX,Lancer(X),LancerSPORTBACK(CX_A),Outlander II
-Peugeot:4007
Аналоги запчастини:1500A190/1500A023/CITROEN/PEUGEOT:1444SA/1444WW/1444RZ
A146891 застосування до авто :
-Citroën:C
-Crosser
-Mitsubishi:ASX,Lancer(X),LancerSPORTBACK(CX_A),Outlander II
-Peugeot:4007
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A146891 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Ширина (мм) | 185 |
| Висота [мм] | 68 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | для пильних умов |
| EAN | 5901225780461 |
Аналоги запчастини:1500A190/1500A023/CITROEN/PEUGEOT:1444SA/1444WW/1444RZ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A146891 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 68 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
