Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A146903 застосування до авто :
-Hyundai:Tucson II
-Kia:Sportage IV
A146903 застосування до авто :
-Hyundai:Tucson II
-Kia:Sportage IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A146903 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Ширина (мм) | 199 |
| Висота [мм] | 42 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A146903 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 276 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Высота | 42 мм |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Sportage, Tucson |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

