Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140292 застосування до авто :
-Ford:Transit
Аналоги запчастини:88V890601AA/88VB9601AA/6172024
A140292 застосування до авто :
-Ford:Transit
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140292 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Ширина (мм) | 224 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225704047 |
Аналоги запчастини:88V890601AA/88VB9601AA/6172024
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140292 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Высота | 58 мм |
| Совместимость с маркой | LDV, Ford |
| Совместимость с моделью | Convoy, Transit |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

