Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140865 застосування до авто :
-Opel:Corsa(D)
Аналоги запчастини:5835127/5834043/93192362/93188723/GM:834848/835166
A140865 застосування до авто :
-Opel:Corsa(D)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140865 |
| Довжина [мм] | 212 |
| Ширина (мм) | 200 |
| Висота [мм] | 64 |
| EAN | 5901225740762 |
Аналоги запчастини:5835127/5834043/93192362/93188723/GM:834848/835166
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140865 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 212 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 64 мм |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Corsa |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

