-25%

Фільтр паливний Nissan Almera 2.2dCi 03-/Sunny 1.7D/2.0D 87-/Patrol 2.8TD 97-/Pathfinder III (R51M) 05-
342 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A120012
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120012 застосування до авто :
-Nissan:Almera(N15),Almera(N16,N16E),AlmeraTino(V10M),Bluebird,Cabstar,Pathfinder II,(R50),Pathfinder III,(R51),Patrol(GR,Y61),Pickup,Primera(P10),Primera(P11),Primera(P12),Serena I,(C23),Sunny,Terrano II,(R20),Trade,Vanette,X
-Trail I,(T30)
Аналоги запчастини:YL4J9155BA/16403G2400/16403G9900/164034U105/A640C59EM0SA/16400VB201/16403G990A/1640359E0A/1640359EXM/NISSAN:1640359E00/1640505E01/1640559E00/1640359/1640559/16405050/LOMBARDINI:801481
A120012 застосування до авто :
-Nissan:Almera(N15),Almera(N16,N16E),AlmeraTino(V10M),Bluebird,Cabstar,Pathfinder II,(R50),Pathfinder III,(R51),Patrol(GR,Y61),Pickup,Primera(P10),Primera(P11),Primera(P12),Serena I,(C23),Sunny,Terrano II,(R20),Trade,Vanette,X
-Trail I,(T30)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120012 |
| Розмір різьблення на вході | M36X1.5 |
| Розмір різьби на виході | 3/4-16UNF |
| Зовнішній діаметр [мм] | 93 |
| Внутрішній діаметр | 62 |
| Висота [мм] | 155 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 71 |
| EAN | 5901225700865 |
Аналоги запчастини:YL4J9155BA/16403G2400/16403G9900/164034U105/A640C59EM0SA/16400VB201/16403G990A/1640359E0A/1640359EXM/NISSAN:1640359E00/1640505E01/1640559E00/1640359/1640559/16405050/LOMBARDINI:801481
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120012 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 155 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, LDV, Ford |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, CUB, Pathfinder, Patrol, Sunny, Cabstar, Laurel, Primera, Pick Up, Terrano, Trade, Maverick, Almera, Vanette, Navara, Cherry, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴
