Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140992 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(B9),C4 I,XsaraPicasso(N68)
-Peugeot:206,307,308(T7),Partner
Аналоги запчастини:1444FE/1444VK/9650608480/1444FF
A140992 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(B9),C4 I,XsaraPicasso(N68)
-Peugeot:206,307,308(T7),Partner
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140992 |
| Довжина [мм] | 425 |
| Ширина (мм) | 95 |
| Висота [мм] | 46 |
| EAN | 5901225725707 |
Аналоги запчастини:1444FE/1444VK/9650608480/1444FF
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140992 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 425 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Высота | 46 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | 307, 308, 206, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

