-25%

Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander XL 07-, Lancer X 07-
342 ₴
256,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: A142127
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142127 застосування до авто :
-Mitsubishi:Outlander III
MITSUBISHI:1500A537
A142127 застосування до авто :
-Mitsubishi:Outlander III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142127 |
| Довжина [мм] | 305 |
| Ширина (мм) | 205 |
| Висота [мм] | 40 |
MITSUBISHI:1500A537
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A142127 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Высота | 40 мм |
| Совместимость с моделью | Outlander, Eclipse Cross |
Информация для заказа
- Цена: 256,50 ₴
