Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
HONDA:17220R40A00
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141361 |
| Довжина [мм] | 269 |
| Ширина (мм) | 221 |
| Висота [мм] | 50 |
HONDA:17220R40A00
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141361 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 269 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Высота | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

