Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142102 застосування до авто :
-Nissan:Murano II
NISSAN:165461AT0A
A142102 застосування до авто :
-Nissan:Murano II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142102 |
| Довжина [мм] | 219 |
| Ширина (мм) | 207 |
| Висота [мм] | 50 |
| Висота 1 [мм] | 62 |
NISSAN:165461AT0A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A142102 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 219 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Высота | 50 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Murano |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

