Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140158 застосування до авто :
-Toyota:Avensis II,Corolla(E11),Corolla(E12)
Аналоги запчастини:1780127020/178010G010
A140158 застосування до авто :
-Toyota:Avensis II,Corolla(E11),Corolla(E12)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140158 |
| Довжина [мм] | 319 |
| Ширина (мм) | 165 |
| Висота [мм] | 66 |
| EAN | 5901225703323 |
Аналоги запчастини:1780127020/178010G010
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140158 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 319 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Высота | 66 мм |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Avensis, Corolla |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

