Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140161 застосування до авто :
-Nissan:Primera(P10)
Аналоги запчастини:1654664J02
A140161 застосування до авто :
-Nissan:Primera(P10)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140161 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 338 |
| Внутрішній діаметр | 313.9 |
| Діаметр 2 (мм) | 239.5 |
| Діаметр 3 (мм) | 194 |
| Висота [мм] | 36 |
| EAN | 5901225703354 |
Аналоги запчастини:1654664J02
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140161 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 36 мм |
| Внутренний диаметр | 314 мм |
| Внешний диаметр | 338 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Primera |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

