Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140013 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma,Pajero II,SpaceStar I
-Volvo:S40 I,V40 I
Аналоги запчастини:MR127077/MR239024/XR127077/30862730/30873414
A140013 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma,Pajero II,SpaceStar I
-Volvo:S40 I,V40 I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140013 |
| Довжина [мм] | 343 |
| Ширина (мм) | 169 |
| Висота [мм] | 46 |
| EAN | 5901225702012 |
Аналоги запчастини:MR127077/MR239024/XR127077/30862730/30873414
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140013 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 343 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Высота | 46 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | Carisma, V40, S40, Space Star |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

