Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140668 застосування до авто :
-Ford:C
-MAX,Focus
-Mazda:3(BK),3(BL)
-Volvo:C30,S40 II,V50
Аналоги запчастини:1232095/3M51601DA/1486703/Y60113Z40/30639701/FORD:35MU9601D1A/3M519601DA/7M519601DA/MAZDA:Y60113Z409A/Y60113Z40A/Y60113Z40A9A
A140668 застосування до авто :
-Ford:C
-MAX,Focus
-Mazda:3(BK),3(BL)
-Volvo:C30,S40 II,V50
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140668 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Ширина (мм) | 172 |
| Висота [мм] | 57 |
| EAN | 5901225705310 |
Аналоги запчастини:1232095/3M51601DA/1486703/Y60113Z40/30639701/FORD:35MU9601D1A/3M519601DA/7M519601DA/MAZDA:Y60113Z409A/Y60113Z40A/Y60113Z40A9A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140668 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 267 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Высота | 57 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo, Mazda, Ford |
| Совместимость с моделью | S40, V50, 3, C-Max, C30, Focus |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

