Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142098 застосування до авто :
-Hyundai:GrandSantaFe,SantaFe III
-Kia:Sorento II
MOBIS:281132W300
A142098 застосування до авто :
-Hyundai:GrandSantaFe,SantaFe III
-Kia:Sorento II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142098 |
| Довжина [мм] | 294 |
| Ширина (мм) | 197 |
| Висота [мм] | 36 |
MOBIS:281132W300
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A142098 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 294 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Высота | 36 мм |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Sorento, Santa Fe |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

