Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141524 застосування до авто :
-Mazda:3(BK),3(BL),5(CR),5(CW),Premacy I
Аналоги запчастини:LF5013Z40A/LF5013Z409A
A141524 застосування до авто :
-Mazda:3(BK),3(BL),5(CR),5(CW),Premacy I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141524 |
| Довжина [мм] | 277 |
| Ширина (мм) | 188 |
| Висота [мм] | 52 |
| EAN | 5901225725882 |
Аналоги запчастини:LF5013Z40A/LF5013Z409A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141524 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 277 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Высота | 52 мм |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 3 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

