Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141354 застосування до авто :
-Honda:Accord VIII,(CU)
Аналоги запчастини:17220RL5A00
A141354 застосування до авто :
-Honda:Accord VIII,(CU)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141354 |
| Довжина [мм] | 238 |
| Ширина (мм) | 211 |
| Висота [мм] | 54.5 |
| EAN | 5901225744821 |
Аналоги запчастини:17220RL5A00
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141354 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 238 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Высота | 55 мм |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | Accord |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

