Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140024 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Vectra(A)
Аналоги запчастини:834293/834297/834299/835620/90322261/25062418/25062227/FORD:5012566/A840X9601ACA/GM:834262/834292/834296/90322262/VOLVO:1276389/12763892
A140024 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Vectra(A)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140024 |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 285 |
| Ширина (мм) | 184 |
| EAN | 5901225702128 |
Аналоги запчастини:834293/834297/834299/835620/90322261/25062418/25062227/FORD:5012566/A840X9601ACA/GM:834262/834292/834296/90322262/VOLVO:1276389/12763892
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140024 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Высота | 41 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo, Opel |
| Совместимость с моделью | Calibra, Vectra |
Информация для заказа
- Цена: 288 ₴

