Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140052 застосування до авто :
-Toyota:Avensis I,AvensisVerso,Carina,Celica,Corolla(E10),Corolla(E11),Picnic,Previa,RAV4(CA20)
Аналоги запчастини:8671014130/1780127010/1780164010/1780116030/1780174020/1780102020/1780164070/1780164020/TOYOTA/LEXUS:178017402083
A140052 застосування до авто :
-Toyota:Avensis I,AvensisVerso,Carina,Celica,Corolla(E10),Corolla(E11),Picnic,Previa,RAV4(CA20)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140052 |
| Довжина [мм] | 310 |
| Ширина (мм) | 156 |
| Висота [мм] | 42 |
| EAN | 5901225702388 |
Аналоги запчастини:8671014130/1780127010/1780164010/1780116030/1780174020/1780102020/1780164070/1780164020/TOYOTA/LEXUS:178017402083
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140052 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Высота | 42 мм |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota, Pontiac |
| Совместимость с моделью | Previa, Trans Sport, Corolla, Camry, MR2, RAV4, Avensis, Celica, Picnic, ES |
Информация для заказа
- Цена: 288 ₴

