Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140003 застосування до авто :
-Opel:Astra(F)
Аналоги запчастини:90351529/90351530/25062434/834266/835605/90443101/834264/90443102/25062467/CITROEN/PEUGEOT:1444P5/GM:834268/90410651/90410652/90443103
A140003 застосування до авто :
-Opel:Astra(F)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140003 |
| Довжина [мм] | 308 |
| Ширина (мм) | 229 |
| Висота [мм] | 25 |
| EAN | 5901225701916 |
Аналоги запчастини:90351529/90351530/25062434/834266/835605/90443101/834264/90443102/25062467/CITROEN/PEUGEOT:1444P5/GM:834268/90410651/90410652/90443103
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140003 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 308 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Высота | 25 мм |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra, Kadett |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴

