Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141211 застосування до авто :
-Opel:Corsa(D)
Аналоги запчастини:5835930/93188725/GM:834849/834926/835167
A141211 застосування до авто :
-Opel:Corsa(D)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141211 |
| Довжина [мм] | 211 |
| Ширина (мм) | 200 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225743510 |
Аналоги запчастини:5835930/93188725/GM:834849/834926/835167
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141211 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 211 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 58 мм |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Corsa |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

