-25%

Фільтр повiтряний Fiat 124/125/131, Ritmo 68-88 Lada 2107/Samara/Niva 05.81- Moskvitch Zaz Tavria
300 ₴
225 ₴
- В наявності
- Код: A140361
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140361 застосування до авто :
-Lada:2104,2108,2109,21099,Niva
Аналоги запчастини:82345730/4122203/44115780/4411578/4363009/4371574/4146050/4119668/4313207/82345728/4234859/5983858/4180565/A850X9601LA/A840X9601BEA/A800X9601EA/A760X9601JA/A700X9601NA/1498427/5014771/5013135/5002468/5006573/7987980/LADA:21011109100/21211109100/2101110910001/2101110910002/VAG:3897993
A140361 застосування до авто :
-Lada:2104,2108,2109,21099,Niva
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140361 |
| Довжина [мм] | 230 |
| Ширина (мм) | 184 |
| Висота [мм] | 60 |
| EAN | 5901225704535 |
Аналоги запчастини:82345730/4122203/44115780/4411578/4363009/4371574/4146050/4119668/4313207/82345728/4234859/5983858/4180565/A850X9601LA/A840X9601BEA/A800X9601EA/A760X9601JA/A700X9601NA/1498427/5014771/5013135/5002468/5006573/7987980/LADA:21011109100/21211109100/2101110910001/2101110910002/VAG:3897993
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140361 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Москвич, Lancia, ІЖ, Fiat, ЗАЗ, Seat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Slavuta, Orbita, 124, 131, 2125, Polonez, 427, 1500-2300, 1500, Aslk 2137, 412, Aslk 2140, Ritmo, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, Oka, 2140, 125P, 132P, Nadeschda, Argenta, Ronda, 132, Tavria, Beta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
