Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140165 застосування до авто :
-Honda:Accord VI(CG,CK),Civic VI,(EJ,EK,MB,MC,EM1)
-LandRover:Freelander I
-MG:ZR,ZS
-Rover:200,25,400,45,800
Аналоги запчастини:17220P5TG00/17200P9ME00/ESR4103/PHE100330
A140165 застосування до авто :
-Honda:Accord VI(CG,CK),Civic VI,(EJ,EK,MB,MC,EM1)
-LandRover:Freelander I
-MG:ZR,ZS
-Rover:200,25,400,45,800
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140165 |
| Довжина [мм] | 273 |
| Ширина (мм) | 118 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225703385 |
Аналоги запчастини:17220P5TG00/17200P9ME00/ESR4103/PHE100330
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140165 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 273 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Высота | 58 мм |
| Совместимость с маркой | Rover, Land Rover, Honda |
| Совместимость с моделью | Freelander, 25, Accord, 45, Civic, 400, Streetwise |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

