Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140095 застосування до авто :
-FordUSA:Probe
-Mazda:626,MX
-5 II,(NB),MX
-6
Аналоги запчастини:3397078/FS0513240/FS0513Z409A/FS0513Z40/MAZDA:FS1113Z40/FS1113Z409A
A140095 застосування до авто :
-FordUSA:Probe
-Mazda:626,MX
-5 II,(NB),MX
-6
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140095 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Ширина (мм) | 164 |
| Висота [мм] | 37 |
| EAN | 5901225702791 |
Аналоги запчастини:3397078/FS0513240/FS0513Z409A/FS0513Z40/MAZDA:FS1113Z40/FS1113Z409A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140095 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Высота | 37 мм |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | MX-5, MX-6, 626, Probe |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

