-25%

Фільтр повiтряний Skoda Fabia 00- VW Golf 00-. VW Polo 0
280 ₴
210 ₴
- Готово к отправке
- Код: A140058
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140058 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza IV,Leon I,Toledo II
-Skoda:Fabia I,Octavia(A5)
-Volkswagen:Bora,Caddy III,Golf IV,Golf V,GolfPLUS,Polo IV
Аналоги запчастини:36198620/036129620D/VAG:036198620
A140058 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza IV,Leon I,Toledo II
-Skoda:Fabia I,Octavia(A5)
-Volkswagen:Bora,Caddy III,Golf IV,Golf V,GolfPLUS,Polo IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140058 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Ширина (мм) | 188 |
| Висота [мм] | 42 |
| EAN | 5901225702449 |
Аналоги запчастини:36198620/036129620D/VAG:036198620
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140058 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 288 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Высота | 42 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴
