Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140017 застосування до авто :
-Daewoo:Matiz
Аналоги запчастини:96314494/GM:96314494
A140017 застосування до авто :
-Daewoo:Matiz
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140017 |
| Довжина [мм] | 205 |
| Ширина (мм) | 194 |
| Висота [мм] | 35.5 |
| EAN | 5901225702050 |
Аналоги запчастини:96314494/GM:96314494
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140017 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Высота | 36 мм |
| Совместимость с моделью | Matiz |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

