Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140062 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59),Xantia(X1,X2),Xsara(N0,N1,N2)
-Peugeot:306,405,406,Partner
-Renault:Clio II,Kangoo I,Thalia(LB)
Аналоги запчастини:1444P1/96144871/144486/7701042841
A140062 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59),Xantia(X1,X2),Xsara(N0,N1,N2)
-Peugeot:306,405,406,Partner
-Renault:Clio II,Kangoo I,Thalia(LB)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140062 |
| Довжина [мм] | 297 |
| Ширина (мм) | 101.5 |
| Висота [мм] | 49 |
| EAN | 5901225702487 |
Аналоги запчастини:1444P1/96144871/144486/7701042841
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140062 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 297 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Высота | 49 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Renault |
| Совместимость с моделью | Xantia, ZX, Partner, 306, Xsara, Kangoo, Berlingo, Clio, 405, 406 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

