-25%

Фільтр паливний Lamborghini R240/Volvo/Ford/Scania
240 ₴
180 ₴
- В наличии
- Код: A120376
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120376 застосування до авто :
-Ford:Transit
Аналоги запчастини:1502254/7984430/2905303/DEUTZ-FAHR:01183357/0170154609/01174696/1052175138/1161341/1174691/1174696/1174424/12850347/2666800/Q05H4117/LOMBARDINI:1073730073/2175138/2175045/28302175045/MWM:605411880006/LIEBHERR:7616296
A120376 застосування до авто :
-Ford:Transit
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120376 |
| Розмір різьби на виході | M16X1.5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
| Внутрішній діаметр | 62 |
| Висота [мм] | 80 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 71 |
| EAN | 5901225723529 |
Аналоги запчастини:1502254/7984430/2905303/DEUTZ-FAHR:01183357/0170154609/01174696/1052175138/1161341/1174691/1174696/1174424/12850347/2666800/Q05H4117/LOMBARDINI:1073730073/2175138/2175045/28302175045/MWM:605411880006/LIEBHERR:7616296
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A120376 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Накруточный |
| Высота | 80 мм |
| Внутренний диаметр | 62 мм |
| Внешний диаметр | 76 мм |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴
