Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140019 застосування до авто :
-Fiat:Seicento,(287,187)
Аналоги запчастини:1444P8/71736120/46536382/7759323/FIAT/LANCIA:71754224
A140019 застосування до авто :
-Fiat:Seicento,(287,187)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140019 |
| Довжина [мм] | 230 |
| Ширина (мм) | 90 |
| Висота [мм] | 48 |
| EAN | 5901225702074 |
Аналоги запчастини:1444P8/71736120/46536382/7759323/FIAT/LANCIA:71754224
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140019 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 48 мм |
| Совместимость с маркой | Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Punto |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

