-25%

Підшипник маточини задній (повний комплект+заглушка) VW Golf/Passat 80-91
360 ₴
270 ₴
- Готово к отправке
- Код: W413003
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
W413003 застосування до авто :
-Audi:80B2,80B3,80B4,90,COUPE
-Porsche:924
-Seat:Arosa(6H1),Cordoba,Ibiza II,Toledo I
-Skoda:Favorit,Felicia
-Volkswagen:Caddy II,Corrado,Golf I,Golf II,Golf III,Golf IV,Jetta,PassatB3,Polo II,Polo III,PoloClassic,Vento
Аналоги запчастини:191598625/6U0598625/311498071BS/VAG:311405625D/311405645/311405645B
W413003 застосування до авто :
-Audi:80B2,80B3,80B4,90,COUPE
-Porsche:924
-Seat:Arosa(6H1),Cordoba,Ibiza II,Toledo I
-Skoda:Favorit,Felicia
-Volkswagen:Caddy II,Corrado,Golf I,Golf II,Golf III,Golf IV,Jetta,PassatB3,Polo II,Polo III,PoloClassic,Vento
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | W413003 |
| Сторона встановлення | задній міст |
| Вага [г] | 270 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 50 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 29 |
| Ширина 1 [мм] | 15 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 40 |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 17.5 |
| Ширина 2 [мм] | 15 |
| EAN | 5901225772336 |
Аналоги запчастини:191598625/6U0598625/311498071BS/VAG:311405625D/311405645/311405645B
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | W413003 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр центровочного выступа | 39.9 мм |
| Внутренний диаметр | 17.5 мм |
| Внутренний диаметр под вал | 29 мм |
| Совместимость с маркой | Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Совместимость с моделью | 100, Jetta, Passat, 80, Caddy, Polo, Felicia, 412, 60, Toledo, 411,412, Golf, Derby, Cordoba, Corrado, Coupe, 1500,1600, Scirocco, Kaefer, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 270 ₴
