
Сайлентблок задньої балки лівий/правий VW Golf/Jetta 84-92
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: D300004
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
D300004 застосування до авто :
-Seat:Toledo I
-Volkswagen:Corrado,Golf II,Jetta
Аналоги запчастини:191501541
D300004 застосування до авто :
-Seat:Toledo I
-Volkswagen:Corrado,Golf II,Jetta
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | D300004 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Довжина [мм] | 90 |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 44.5 |
| EAN | 5901225726568 |
Аналоги запчастини:191501541
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | D300004 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Место установки | Задний |
| Длина | 90 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 45 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Corrado, Toledo, Jetta, Golf |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | ліва/права задній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
