-25%

Диск гальмівний передній Daewoo Matiz/Chery QQ I ,II 0.8I 98-
1 343 ₴
1 007,25 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: B130140
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130140 застосування до авто :
-Chevrolet:Spark(M200,M250)
-Daewoo:Matiz
Аналоги запчастини:96284392/96320531/GM:96320531/96284392/96455424/96254392
B130140 застосування до авто :
-Chevrolet:Spark(M200,M250)
-Daewoo:Matiz
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130140 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 12.6 |
| Діаметр [мм] | 236 |
| Фаска 2 [мм] | 102 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 9.7 |
| Висота [мм] | 35.5 |
| EAN | 5901225724014 |
Аналоги запчастини:96284392/96320531/GM:96320531/96284392/96455424/96254392
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130140 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 102 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 35.4 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 12.6 мм |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Spark, Matiz |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 007,25 ₴
