
Колодки гальмівні задні дискові Ford Galaxy 1.8 CTDI, 2.0 CTDI 06-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B111043
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111043 застосування до авто :
-Ford:Galaxy,S
-MAX
-LandRover:RangeRoverEvoque I
-Volvo:S60 II,S80 II,V60 I,V70 III,XC70 II
Аналоги запчастини:1439866/1459450/1503969/1426144/31317482/30671575/30742516/30794555/FORD:1426143/1566233/1752093/6G912M008FA/6G912M008FB/6G912M008FC/6G912M008FD/ME6G9J2M008FA/VOLVO:30671574/306715750/30742491/30794554/LANDROVER:LR027129/LR043285/LR043714
B111043 застосування до авто :
-Ford:Galaxy,S
-MAX
-LandRover:RangeRoverEvoque I
-Volvo:S60 II,S80 II,V60 I,V70 III,XC70 II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111043 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 106.1 |
| Висота [мм] | 48.7 |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| EAN | 5901225765963 |
Аналоги запчастини:1439866/1459450/1503969/1426144/31317482/30671575/30742516/30794555/FORD:1426143/1566233/1752093/6G912M008FA/6G912M008FB/6G912M008FC/6G912M008FD/ME6G9J2M008FA/VOLVO:30671574/306715750/30742491/30794554/LANDROVER:LR027129/LR043285/LR043714
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111043 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Ширина | 106 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Высота | 48.7 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volvo, Land Rover, Ford |
| Совместимость с моделью | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, S80, Galaxy, Range Rover Evoque |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
