
Колодки гальмівні передні Mitsubishi Carisma 1.6-1.9TD 95-06
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B111093
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111093 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma
Аналоги запчастини:MR249240/MR407944/X3511004/MITSUBISHI:MR290240/MR389519/MR475458/MR527419/MZ690333
B111093 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111093 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 119.3 |
| Висота [мм] | 68.6 |
| Товщина [мм] | 15 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| EAN | 5901225766519 |
Аналоги запчастини:MR249240/MR407944/X3511004/MITSUBISHI:MR290240/MR389519/MR475458/MR527419/MZ690333
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111093 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 119.3 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Высота | 68.6 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с моделью | Carisma |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
