
Колодки гальмівні передні Citroen C5 III 2.0-3.0 Hdi 09- Peugeot 508 1.6-2.2 Hdi 10-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B111267
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111267 застосування до авто :
-Citroën:C5 III,C6,DS4,DS5
-Peugeot:308(T7),407,508 I,RCZ
Аналоги запчастини:425473/CITROEN/PEUGEOT:1610104080
B111267 застосування до авто :
-Citroën:C5 III,C6,DS4,DS5
-Peugeot:308(T7),407,508 I,RCZ
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111267 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 180.1 |
| Висота [мм] | 74.9 |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 310 |
| Гальмівна система | ATE |
| EAN | 5901225779946 |
Аналоги запчастини:425473/CITROEN/PEUGEOT:1610104080
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111267 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 180.1 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Высота | 74.9 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | C6, DS5, 308, RCZ, C5, 407, 508 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
