
Колодки гальмівні передні Mitsubishi Lancer/Subaru Impreza/Opel Insignia 2.0-2.8 00-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B111265
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111265 застосування до авто :
-Mitsubishi:Lancer(IX),Lancer(X)
-Opel:Astra(G),Astra(J),Insignia(A)
-SAAB:9
-5, II
-Subaru:Impreza II,Impreza III
Аналоги запчастини:13411116/13329562/1605175/1605100/MITSUBISHI:4605A049/4605A572/4605A694/MR407376/SUBARU:26296FE040/26296FE041/26296FE042/26296FE100/26296FE120
B111265 застосування до авто :
-Mitsubishi:Lancer(IX),Lancer(X)
-Opel:Astra(G),Astra(J),Insignia(A)
-SAAB:9
-5, II
-Subaru:Impreza II,Impreza III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111265 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 131.6 |
| Висота [мм] | 77.2 |
| Товщина [мм] | 16.4 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 4 |
| Гальмівна система | Brembo |
| EAN | 5901225779922 |
Аналоги запчастини:13411116/13329562/1605175/1605100/MITSUBISHI:4605A049/4605A572/4605A694/MR407376/SUBARU:26296FE040/26296FE041/26296FE042/26296FE100/26296FE120
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111265 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 131.6 мм |
| Толщина | 16.4 мм |
| Высота | 77.2 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Insignia, Astra |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
