Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140011 застосування до авто :
-Opel:Combo(B),Corsa(B),Tigra(A)
Аналоги запчастини:1444P9/90411732/5834037/834583/90412779/834581/93183041/90486297/90486296/GM:834582
A140011 застосування до авто :
-Opel:Combo(B),Corsa(B),Tigra(A)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140011 |
| Довжина [мм] | 211 |
| Ширина (мм) | 166 |
| Висота [мм] | 38 |
| EAN | 5901225701992 |
Аналоги запчастини:1444P9/90411732/5834037/834583/90412779/834581/93183041/90486297/90486296/GM:834582
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140011 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 211 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Высота | 38 мм |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Corsa, Tigra , Combo |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

