Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140037 застосування до авто :
-Honda:Civic V,(EG,EH,EJ),Civic VI,(EJ,EK,MB,MC,EM1)
-Rover:400
Аналоги запчастини:17220P07T00/17220P1KE00/17220PO7000/17220P07000/HONDA:17220P07506/ROVER:PHE100390
A140037 застосування до авто :
-Honda:Civic V,(EG,EH,EJ),Civic VI,(EJ,EK,MB,MC,EM1)
-Rover:400
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140037 |
| Довжина [мм] | 207 |
| Ширина (мм) | 184 |
| Висота [мм] | 40.5 |
| EAN | 5901225702241 |
Аналоги запчастини:17220P07T00/17220P1KE00/17220PO7000/17220P07000/HONDA:17220P07506/ROVER:PHE100390
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140037 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 207 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Высота | 41 мм |
| Совместимость с маркой | Rover, Honda |
| Совместимость с моделью | Civic, 400 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

