Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140015 застосування до авто :
-Ford:Escort,Orion
Аналоги запчастини:1444N0/6180522/1129147/91FF9601AA/91FF9601AB/G180522
A140015 застосування до авто :
-Ford:Escort,Orion
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140015 |
| Довжина [мм] | 257 |
| Ширина (мм) | 184 |
| Висота [мм] | 57 |
| EAN | 5901225702036 |
Аналоги запчастини:1444N0/6180522/1129147/91FF9601AA/91FF9601AB/G180522
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140015 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 257 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Высота | 57 мм |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Escort, Orion |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

