Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140002 застосування до авто :
-Volkswagen:Golf III,Golf IV,Vento
Аналоги запчастини:1444N2/619080/1H0129620/ALFAROMEO:60737123/VAG:1HM129620
A140002 застосування до авто :
-Volkswagen:Golf III,Golf IV,Vento
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140002 |
| Довжина [мм] | 266 |
| Ширина (мм) | 227 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225701909 |
Аналоги запчастини:1444N2/619080/1H0129620/ALFAROMEO:60737123/VAG:1HM129620
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140002 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 266 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Высота | 58 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Golf |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

