Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140174 застосування до авто :
-Toyota:Yaris I,(P1),Yaris II,(P9),YarisVerso
Аналоги запчастини:178010Y010/1780121030
A140174 застосування до авто :
-Toyota:Yaris I,(P1),Yaris II,(P9),YarisVerso
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140174 |
| Довжина [мм] | 249 |
| Ширина (мм) | 121 |
| Висота [мм] | 51 |
| EAN | 5901225703460 |
Аналоги запчастини:178010Y010/1780121030
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140174 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 249 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Высота | 51 мм |
| Совместимость с маркой | Toyota, Subaru, Daihatsu |
| Совместимость с моделью | Verso, Trezia, Yaris, Yaris Verso, Charade |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

