Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140259 застосування до авто :
-Honda:CR
-V II,Civic VII,(ES,EM2,EU,EP,EV),FR
-V(BE),Stream(RN1)
Аналоги запчастини:17220PNB003/17220PNA003/HONDA:17220PNB505
A140259 застосування до авто :
-Honda:CR
-V II,Civic VII,(ES,EM2,EU,EP,EV),FR
-V(BE),Stream(RN1)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140259 |
| Довжина [мм] | 138 |
| Ширина (мм) | 81 |
| Висота [мм] | 174 |
| EAN | 5901225703866 |
Аналоги запчастини:17220PNB003/17220PNA003/HONDA:17220PNB505
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140259 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 138 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Высота | 174 мм |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | Civic, CR-V, FR-V |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

