Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140170 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I
Аналоги запчастини:1017035/1102785/7236936/95VW9601BC/95VW9601DA/7M0129620A
A140170 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140170 |
| Довжина [мм] | 310.5 |
| Ширина (мм) | 212 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225703439 |
Аналоги запчастини:1017035/1102785/7236936/95VW9601BC/95VW9601DA/7M0129620A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140170 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 311 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Высота | 58 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Ford |
| Совместимость с моделью | Alhambra, Galaxy |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

