Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140241 застосування до авто :
-Toyota:Previa,RAV4(CA20)
Аналоги запчастини:1780128010
A140241 застосування до авто :
-Toyota:Previa,RAV4(CA20)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140241 |
| Довжина [мм] | 375 |
| Ширина (мм) | 139 |
| Висота [мм] | 45 |
| EAN | 5901225703828 |
Аналоги запчастини:1780128010
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140241 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 375 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Высота | 45 мм |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | RAV4, Previa |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

